Łączymy rzetelność i jakość firmy TRANSPORTER z niskimi cenami oraz większym zasięgiem firmy KUBA TRANSPORT.

Szanowni Państwo,

w związku z pojawieniem się oficjalnie potwierdzonego przypadku zarażenia koronawirusem w Polsce,jak i w Wielkiej Brytanii, a także w trosce o Państwa bezpieczeństwo, informujemy, że podjęliśmy szereg działań prewencyjnych zmierzających do ograniczenia rozprzestrzeniania się infekcji.

W obecnej sytuacji naszym celem nadrzędnym jest ograniczenie do minimum wszelkich kontaktów osobistych, także podczas procesu doręczenia czy odbioru paczek.

W związku z powyższym proponujemy wdrożenie w zakresie naszej współpracy następujących usprawnień:

Rekomendujemy umożliwienie kurierowi/kierowcy odbioru paczek z jednego, wyznaczonego przez Państwa miejsca tak, aby ograniczyć kontakt z wieloma osobami.

W przypadku dostaw:

-do firm (biurowców): rekomendujemy skrócenie pobytu kuriera do niezbędnego minimum oraz wyznaczenie jednego miejsca doręczenia u odbiorcy np. recepcja,

-do firm (magazynów): proponujemy wyznaczenie przez odbiorcę jednego wskazanego miejsca doręczenia i jednej dedykowanej osoby do obsługi procesu,

-do mieszkań / domów / bloków: rekomendujemy naszym kurierom/kierowcm przekazywanie paczek w drzwiach/przed domem, blokiem, budynkiem, co pozwoli obu stronom uniknąć kontaktu z potencjalnymi źródłami infekcji.

Zgodnie z zaleceniami instytucji sanitarnych proponujemy również ograniczenie bezpośredniego kontaktu poprzez wyeliminowanie:

-witania się poprzez podanie rąk,

-przekazywania długopisów i innych przedmiotów potrzebnych do załatwienia formalności.

Ponadto informujemy, że nasi kierowcy są wyposażeni w środki dezynfekujące oraz wyraźne wytyczne mające na celu ochronę przez zakażeniem koronawirusem i innymi infekcjami.

Pragniemy również zwrócić uwagę na fakt, że Światowa Organizacja Zdrowia zaleca noszenie masek ochronnych tylko I wyłącznie osobom z objawami COVID-19, opiekunom osób chorych, w tym pracownikom służby zdrowia.

Niestety także pragniemy poinformować iżw Wielkiej Brytanii, nasi kierowcy mają kategoryczny zakaz wstępu do mieszkań, pomieszczeń, magazynów I innych obiektów uczęszczanych przez wiele osób w tym bloków kamienic klatek schodowych oraz miesc użytku publicznego.

Uprzejmie prosimy również o przekazanie powyższych ustaleń odbiorcom Państwa przesyłek. W obecnej, wyjątkowej dla wszystkich sytuacji liczymy na zrozumienie wzajemnych potrzeb.

Jesteśmy przekonani, że podejmując rozsądne działania oraz zachowując możliwe środki ostrożności, unikniemy sytuacji problemowych lub w znacznym stopniu ograniczymy ich skutki.

W przypadku konieczności uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z nami pod numerami telefonów

+48601473925

+48501514994

+447544147985

+447563835609

Pozdrawiamy serdecznie

firma TRANSPORTER